14k gouden broche met emaille en parels
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2001 |
Afmetingen | 12 x 15.5 x 15.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1930 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 1-8-2022 om 13:59 |
Eindtijd | 15-8-2022 om 22:07 |