Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1998 |
Afmetingen | 27 x 13 x 5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Leerdam, Nederland |
Starttijd | 12-8-2022 om 12:56 |
Eindtijd | 10-9-2022 om 16:57 |