Royal Leerdam - Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject 1998

Royal Leerdam - Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Royal Leerdam - Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject 1998 kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject 1998 kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject 1998 kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject 1998 kopen? Bied vanaf 50!
  • Royal Leerdam
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1998
Afmetingen 26.5 x 15 x 5 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Glas, Keramiek, Design & Objecten Special special.
Glaskunstbeurs jaarobject 1998. Ontwerp Simsa Cho, uitvoering Royal Leerdam.  Titel Sim Sa La Bim, De geest uit de fles. Dit is de uitvoering met gematteerde onderkant.

Wordt geleverd met verpakking en certificaat.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Royal Leerdam

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (4)

Geplaatst door  Depot_Leerdam
223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
15
26.5
5