Rüdiger Brassel - Ingelijste ets - Verkocht

Rüdiger Brassel - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Rüdiger Brassel - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Rüdiger Brassel - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Rüdiger Brassel - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Rüdiger Brassel - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Rüdiger Brassel - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Rüdiger Brassel - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Rüdiger Brassel - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Rüdiger Brassel (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19.8 x 29.5 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3/150

Ets van Rudiger Brassel, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood. Ingelijst achter passe-partout en glas in houten lijst.
Verzending aangetekend 10,95. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.
de lijst heeft kleine gebruikssporen
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 9,10
Naar Duitsland € 9,10
Europese Unie € 25,00

Rüdiger Brassel (1946)

Duits Duits

Geplaatst door  Cello1
1404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
53 cm
43 cm
29.5 cm
19.8 cm