Rudolf Schonberg - Deense haven - Ets - Verkocht

Rudolf Schonberg - Deense haven - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Rudolf Schonberg - Deense haven - Ets kopen? Bied vanaf 40!Rudolf Schonberg - Deense haven - Ets kopen? Bied vanaf 40!Rudolf Schonberg - Deense haven - Ets kopen? Bied vanaf 40!Rudolf Schonberg - Deense haven - Ets kopen? Bied vanaf 40!Rudolf Schonberg - Deense haven - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Rudolf Schonberg (1901-1944)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Ets door Rudolf SchönbergVoorstelling van de driemaster Norden uit Kuresaar aan de kadeLosbladig, beeldmaat 26x17,5, bladmaat 53x38Gesigneerd in potlood r.o. ' Schönberg' , geen originele handtekeningFraaie postume druk door De Koninklijke Belgische Bibliotheek, blindstempel l.o. Authenticiteit gegarandeerd

Rudolf Schonberg (1901-1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
17.5 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:16-12-2018 om 11:59
Eindtijd:26-12-2018 om 19:45
marcdebuysere
26 dec. / 19:32
€ 40