Prachtig steigerend paard op sokkel van de bekende kunstenaar Ruurd Hallema.
Ruurd Hallema is één van Nederlands bekendste beeldhouwers. Hij zit al meer dan 30 jaar in het vak en zijn bronzen beelden zijn in heel Europa te vinden. Behalve ons Koningshuis hebben veel prominenten over de gehele wereld werk van zijn hand in hun collectie.
Het beeld is aan de onderzijde voorzien van een naamsticker Ruurd Hallema Beeldhouwer.
Zeer Goed
Beeld en marmeren voet tonen geen beschadigingen
Tot 2 kg.
€ 6,75
Naar België
€ 13,00
€ 13,00