5. Ruurd Hallema

Ruurd Hallema (1954)

3 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Ruurd HALLEMA (Munstergeleen 1954)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!

Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU "

Beeld / Object

Geplaatst doortien

TechniekBrons
Afmetingen29 cm x 7 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ruurd Hallema - brons sculptuur - Zonder titel - oplage 102 van 110 - genummerd kopen? Bied vanaf 300!

Ruurd Hallema - brons sculptuur - Zonder titel - oplage 102 van 110 - genummerd

Beeld / Object

Geplaatst doorEnjeru

TechniekBrons
Afmetingen17.5 cm x 9 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Ruurd Hallema - brons sculptuur - Zonder titel - oplage 27/30 - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 500!

Ruurd Hallema - brons sculptuur - Zonder titel - oplage 27/30 - gesigneerd en genummerd

Beeld / Object

Geplaatst doorEnjeru

TechniekBrons
Afmetingen34 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd