Salome Franken - Vrouw

Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!
Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!
  • Salome Franken (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gouache
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Intrigerend werk in gemengde technieken op papier door Magda Franken (Salomé Saïda (Magda) Franken).

Afmetingen: 56 x 40cm - lijst 70 x 50cm
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Salome Franken (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  MDalen
Lid sinds 2017
156 verkochte items
Alle items (19)
50 cm
70 cm
40 cm
56 cm