5. Salome Franken

Salome Franken (1955)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Salomé Saïda (Magda) Franken is een in 1979 aan de Rijksacademie van beeldende kunsten in Amsterdam afgestudeerde beeldend kunstenares. In 1980 richtte zij de beeldend theatergroep Art Theater Salomé op die 9 succesvolle producties maakte. Deze theatergroep speelde behalve in Nederland ook in Denemarken, Duitsland en Italië.

Salome Franken - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!

Salome Franken - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:48

Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst