Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso
Omschrijving
Salvador Dali (1904-1989)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Litho
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
27 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst
56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage
93/200
Originele kleurenlithografie, gelimiteerde uitgave nummer 93/200. Dit werk verwijst rechtstreeks naar het laatste deel van Dante Alighieri's Divina Comedia, het Paradiso waar de Empyreum wordt beschreven als de hoogste hemelsfeer, bevolkt door engelen en zuiver geestelijke wezens.
Uitgever: Eldec - Edizioni Pregiate - die actief was in de tweede helft van de 20ste eeuw en bracht gelimiteerde kwaliteitsdrukken op de markt. Dit is een officiele Dali-lithografie naar zijn ontwerp.. Dit werk is gemaakt tussen 1960 en 1970. Druk-gesigneerd.
Zeer Goed
Nooit uit de lijst geweest. Goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland
koeriersdienst