Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso

Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso kopen? Bied vanaf 175!
Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso kopen? Bied vanaf 175!Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso kopen? Bied vanaf 175!Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso kopen? Bied vanaf 175!Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso kopen? Bied vanaf 175!Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso kopen? Bied vanaf 175!Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso kopen? Bied vanaf 175!Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso kopen? Bied vanaf 175!Salvador Dali - De engelen van het Empyreum / Gli angeli dell' Empireo - Reeks Paradiso kopen? Bied vanaf 175!
  • Salvador Dali (1904-1989)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 93/200
Originele kleurenlithografie, gelimiteerde uitgave nummer 93/200. Dit werk verwijst rechtstreeks  naar het laatste deel van Dante Alighieri's Divina Comedia, het Paradiso waar de Empyreum wordt beschreven als de hoogste hemelsfeer, bevolkt door engelen en zuiver geestelijke wezens.

Uitgever: Eldec - Edizioni Pregiate - die actief was in de tweede helft van de 20ste eeuw en bracht gelimiteerde kwaliteitsdrukken op de markt.  Dit is een officiele Dali-lithografie naar zijn ontwerp.. Dit werk is gemaakt tussen 1960 en 1970. Druk-gesigneerd.
Nooit uit de lijst geweest. Goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland

Salvador Dali (1904-1989)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (20)

Geplaatst door  Bazel20
Lid sinds 2017
44 verkochte items
Alle items (4)
46 cm
56 cm
21 cm
27 cm