Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents - Verkocht

Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents kopen? Bied vanaf 310!

Verkoopprijs: € 310,00

Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents kopen? Bied vanaf 310!Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents kopen? Bied vanaf 310!Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents kopen? Bied vanaf 310!Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents kopen? Bied vanaf 310!

Geplaatst door  avholstein

20 verkochte items
  • Salvador Dali (1904-1989)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen litho (perfecte staat, zeer mooi ingelijst) : 60 cm x 47 cm

Mooie zwarte lijst (lichte beschadigingen aan de lijst: 90 cm x 76 cm

nummer: A 140 / 250

Dit item is verkocht voor 310,00
Starttijd:27-10-2014 om 20:34
Eindtijd:03-11-2014 om 20:34
mcnederhand
02 nov. / 17:19
€ 310