Salvador Dali - Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents - Verkocht

Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents kopen? Bied vanaf 310!
Grafiek (handgesigneerd)

Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents kopen? Bied vanaf 310!Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents kopen? Bied vanaf 310!Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents kopen? Bied vanaf 310!Salvador Dali: gesigneerde en genummerde litho, Presidents kopen? Bied vanaf 310!
  • Salvador Dali (1904-1989)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen litho (perfecte staat, zeer mooi ingelijst) : 60 cm x 47 cm

Mooie zwarte lijst (lichte beschadigingen aan de lijst: 90 cm x 76 cm

nummer: A 140 / 250

Salvador Dali (1904-1989)

Geplaatst door  avholstein
20 verkochte items

Starttijd27-10-2014 om 20:34
Eindtijd3-11-2014 om 20:34
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken