Fraaie ets van de internationale werkende kunstenaar Kimura. Gesigneerd aan de onderzijde. De prent zelf is 15.5 x 36 cm. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem. Het werk kan verzonden worden als pakket post . Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Zeer Goed
Prent is goed in de witmarge wat verf streepjes en een stukje tape maar dit valt weg bij gebruik van een nieuw passe parout
Tot 2 kg.
€ 11,00