Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Collage |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Beschadigd |
Schilderij is gevallen, daardoor is de glasplaat gebroken en zitter er beschadigingen op de tekening. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vught, Nederland |
Objectlocatie | Vught, Nederland |
Starttijd | 5-5-2021 om 10:53 |
Eindtijd | 16-5-2021 om 20:47 |