Sander Friedhoff - zonder titel

Sander Friedhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Sander Friedhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Sander Friedhoff - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Sander Friedhoff (1954)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekCollage
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 62 cm (h x b)
Lijst60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie werk in gemengde technieken  in Sander Friedhoff. Friedhoff werkt met Oost Indische inkt en ets-technieken  waardoor er een collage ontstaat.

Het behoort tot de mogelijkheden  het werk  voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen. Het werk heeft een lijst. De lijst is niet nieuw.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Sander Friedhoff (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
75 cm
60 cm
62 cm
44 cm
Sluit binnenkort 11u 53m 50s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:15-11-2022 om 16:25
Eindtijd:28-11-2022 om 21:12