Sandra Hay - Conchita Martinez - Zeefdruk

Sandra Hay

Favoriet

Geplaatst door  mfelsbourg

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Sandra Hay
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer kleurrijke zeefdruk, in oplage van 50 stuks gemaakt door Sandra Hay (de vrouw van Golden Earring voorman Barry Hay).

Het thema van deze reeks is het klassieke circus / kermis.

Er zijn in totaal  6 thema's, deze zijn allemaal aanwezig.

Het betreft hier een zeefdruk uit 1998, genummerd, gesigneerd en gedateerd door Sandra Hay.

Nummer 21 van 50. Er zijn eventueel nog andere nummers beschikbaar.

Afmetingen: 64 x 100 cm

De verkoopwaarde lag rond €450

Sandra Hay

Geplaatst door  mfelsbourg

verkochte items
Starttijd:28-01-2013 om 13:44
Eindtijd:04-02-2013 om 13:44
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNederland