Sandra Kruisbrink - Ulaan Baatar - Verkocht

Sandra Kruisbrink - Ulaan Baatar kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Sandra Kruisbrink - Ulaan Baatar kopen? Bied vanaf 50!Sandra Kruisbrink - Ulaan Baatar kopen? Bied vanaf 50!Sandra Kruisbrink - Ulaan Baatar kopen? Bied vanaf 50!Sandra Kruisbrink - Ulaan Baatar kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
  • Sandra Kruisbrink (1961)
Jaartal2007
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Sandra Kruisbrink (Laren 1961) volgde de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam
De kunstenaar krijgt met name naamsbekendheid door haar tekeningen van landschappen
Deze prent op museale grootte is gedrukt in het kader van "Precious Prints" bij Grafisch Atelier Daglicht te Eindhoven..
Papier: Museumkarton 300 gr.

Sandra Kruisbrink (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
120 cm
160 cm
Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-04-2020 om 23:36
Eindtijd:01-05-2020 om 22:28
Biedingen (6)
DewiV
01 mei / 22:22
€ 90
SK73
01 mei / 22:22
€ 80
DewiV
01 mei / 22:22
€ 80
SK73
01 mei / 22:22
€ 70
DewiV
01 mei / 22:22
€ 60
SK73
29 apr. / 14:32
€ 50