5. Sandra Kruisbrink

Sandra Kruisbrink (1961)

2 aangeboden items / 27 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Sandra KRUISBRINK (Laren 1961)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Sandra Kruisbrink - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Sandra Kruisbrink - Litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd14-05-2021 om 20:28

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sandra Kruisbrink - zonder titel - 1998 kopen? Bied vanaf 50!

Sandra Kruisbrink - zonder titel - 1998

Geplaatst doorNeoGeo

Eindtijd22-07-2021 om 21:51

Jaartal1998
Afmetingen60 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst