Sandra Kruisbrink - Unica: Tempera, pastel, potlood. ( Ingelijst) - Verkocht

Sandra Kruisbrink - Unica: Tempera, pastel, potlood. ( Ingelijst) kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 166,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Sandra Kruisbrink - Unica: Tempera, pastel, potlood. ( Ingelijst) kopen? Bied vanaf 135!Sandra Kruisbrink - Unica: Tempera, pastel, potlood. ( Ingelijst) kopen? Bied vanaf 135!Sandra Kruisbrink - Unica: Tempera, pastel, potlood. ( Ingelijst) kopen? Bied vanaf 135!Sandra Kruisbrink - Unica: Tempera, pastel, potlood. ( Ingelijst) kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Sandra Kruisbrink (1961)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen41.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Lijst55 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie werk (gemengde techniek) Sandra Kruisbrink. Het werk voorzien van een mooie bijpassende lijst. De kunstenaar heeft rechtsonder het werk met de hand gedateerd en voorzien van haar monogram.

Eigenschappen
Kunstenaar: Sandra Kruisbrink
Techniek:  Tempera, Potlood, pastel
Oplage: Unica
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 41,5 x 29,5 cm
Afmeting met lijst (HxB): 55 x 43 cm

Sandra Kruisbrink (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
43 cm
55 cm
29.5 cm
41.5 cm
Dit item is verkocht voor 166,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-10-2020 om 18:39
Eindtijd:18-10-2020 om 20:48
Biedingen (3)
Kelderkoorts
18 okt. / 11:20
€ 145
JohannavanDijk
18 okt. / 11:20
€ 141
JohannavanDijk
11 okt. / 13:02
€ 135