Saskia Boelsums - Landscape #42 - gesigneerd - Verkocht

Saskia Boelsums - Landscape #42 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 295!
Saskia Boelsums - Landscape #42 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 295!Saskia Boelsums - Landscape #42 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 295!Saskia Boelsums - Landscape #42 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 295!Saskia Boelsums - Landscape #42 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 295!Saskia Boelsums - Landscape #42 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 295!Saskia Boelsums - Landscape #42 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 295!Saskia Boelsums - Landscape #42 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 295!
  • Saskia Boelsums (1960)
TypeFotografie
TechniekDigitale Print
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst37 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage91/250
Uniek ingelijst werk van beeldend kunstenaar en fotograaf Saskia Boelsums (21 augustus 1960) in oplage van 250, met de hand gesigneerd door de artiest. Een kopie van dezelfde afbeelding siert de omslag van Boelsums' boek: Landscape Photography (november 2019).

Boelsums won verschillende (internationale) prijzen waaronder bij de Urban Photo Awards (2016), de MIFA Moscow International Photo Awards (2016) en de Felix Schoeller Photo Award, category: landscape (2017). Na twee jaar achtereen genomineerd te zijn voor de Kunstenaar van het Jaar prijs, won ze deze in 2020.

Boelsums exposeerde onder andere in het Teylers Museum Haarlem (2021), op de PAN Art Fair Amsterdam (2019), op de Art Fair AAF in New York en Hong-Kong (beide 2019), KunstRAI Amsterdam (2019) en in de Kunsthalle Kopenhagen (2019). Tevens had zij verschillende solotentoonstellingen waaronder in Amsterdam en Berlijn.

De maatwerk lijst en passe-partout maken van deze foto een uniek kunstwerk dat klaar is om opgehangen te worden.

Werk verkeert in nieuwstaat en is na aankoop (augustus 2021) ingelijst in een maatwerk aluminium lijst (type Barth 916GAL, geschuurd aluminium) achter 2mm anti reflectie glas.

Saskia Boelsums (1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  VBTj
FA. (3)

Lid sinds 2020
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
37 cm
37 cm
23.5 cm
23.5 cm
Dit item is verkocht voor 362,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2022 om 15:43
Eindtijd:26-01-2022 om 22:17
Biedingen (2)
Elleke12345
26 jan. / 22:11
€ 315
Roor
26 jan. / 17:26
€ 295