Saskia Bremer - Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst

Saskia Bremer - Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Saskia Bremer - Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Saskia Bremer - Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Saskia Bremer - Prachtige zeefdruk met titel Saude ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
  • Saskia Bremer (1964)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 110 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie zeefdruk van Saskia Bremer

Handgesigneerd

Nieuw €825,-
Zeer goed

Saskia Bremer (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Celeste1
Lid sinds 2025
22 verkochte items
Alle items (4)
120 cm
40 cm
110 cm
28 cm