Saskia Bremer - Weet ik niet

Saskia Bremer - Weet ik niet kopen? Bied vanaf 50!
Saskia Bremer - Weet ik niet kopen? Bied vanaf 50!Saskia Bremer - Weet ik niet kopen? Bied vanaf 50!
  • Saskia Bremer (1964)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Zeefdruk met handtekening 1975

Saskia Bremer (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  0321frey
Lid sinds 2023
0 verkochte items
70 cm
80 cm
60 cm
75 cm