Séphina - Abstracte tulp

Séphina - Abstracte tulp kopen? Bied vanaf 60!
Séphina - Abstracte tulp kopen? Bied vanaf 60!Séphina - Abstracte tulp kopen? Bied vanaf 60!Séphina - Abstracte tulp kopen? Bied vanaf 60!Séphina - Abstracte tulp kopen? Bied vanaf 60!
  • Séphina (1939)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst 37 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

In enkele streken subliem weergegeven vorm van een tulp.
Frisse kleuren
Fraaie bijpassende lijst
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Séphina (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Immanuel
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items (1)
37 cm
37 cm
35 cm
35 cm