Servie Janssen - " Boeg Beelden '

Servie Janssen - " Boeg Beelden ' kopen? Bied vanaf 100!
Servie Janssen - " Boeg Beelden ' kopen? Bied vanaf 100!Servie Janssen - " Boeg Beelden ' kopen? Bied vanaf 100!Servie Janssen - " Boeg Beelden ' kopen? Bied vanaf 100!Servie Janssen - " Boeg Beelden ' kopen? Bied vanaf 100!
  • Servie Janssen (1949-2018)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1986
Techniek Potlood
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
De koper ontvangt een Certificaat van Oorsprong
en een Curriculum  van de Kunstenaar tot 2000

wij hebben een foto van de Kunstenaar in New York in de
periode 1986/87 bijgevoegd.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Servie Janssen (1949-2018)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  ServieJanssen
Lid sinds 2019
5 verkochte items
Alle items (2)
40 cm
30 cm