Sharon Amir - Immortal III - Verkocht

Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!
Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!Sharon Amir - Immortal III kopen? Bied vanaf 50!
  • Sharon Amir (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen26 cm x 16 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160
Conditie: uitstekend.
Op passe-partout.
Editie: 160 ex. Nummer 99.
Afmetingen: Passe partout: 40 x 30 cm. Afbeelding: 26 x 16 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending mogelijk.

Sharon Amir (1957)

IsraëlischIsraëlischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
30 cm
40 cm
16 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-10-2022 om 21:35
Eindtijd:08-11-2022 om 19:51
adoli
01 nov. / 08:30
€ 50