Sharon Amir - Immortal IV - Verkocht

Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!
Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!Sharon Amir - Immortal IV kopen? Bied vanaf 45!
  • Sharon Amir (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen24 cm x 16 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160
Conditie: uitstekend. Licht streepje op passe-partout, zie foto.

Op passe-partout.
Editie: 160 ex. Nummer 84.
Afmetingen: Passe partout: 40 x 30 cm. Afbeelding: 24 x 16 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Sharon Amir (1957)

IsraëlischIsraëlischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
30 cm
40 cm
16 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-10-2022 om 21:54
Eindtijd:06-11-2022 om 19:47
adoli
01 nov. / 08:31
€ 45