Shelagh Keeley - Oost-Indische inkt en transfer, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Shelagh Keeley - Oost-Indische inkt en transfer, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 70,00

Shelagh Keeley - Oost-Indische inkt en transfer, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Shelagh Keeley - Oost-Indische inkt en transfer, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Shelagh Keeley (1954)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1993
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen113 cm x 76 cm (h x b)
Lijst122 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Verso gesigneerd en gedateerd.

Herkomst: John Gibson Gallery, New York.

Administratieve code:

QQWW

Goede staat. Lichte vouw in de hoeken rechtsboven en linksonder. Links en rechts laten twee sierstrips van de inlijsting los.

Shelagh Keeley (1954)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
86 cm
122 cm
76 cm
113 cm

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:28-10-2019 om 10:31
Eindtijd:10-11-2019 om 20:21

Biedingen (15):

quidfaciendum
9 nov. / 17:53
€ 70
mb1975
9 nov. / 17:53
€ 60
quidfaciendum
9 nov. / 13:50
€ 50
mb1975
9 nov. / 13:50
€ 45
quidfaciendum
6 nov. / 20:38
€ 40
mb1975
4 nov. / 21:39
€ 35
TvP
4 nov. / 21:39
€ 30
mb1975
4 nov. / 21:39
€ 25
TvP
30 okt. / 13:22
€ 20
mb1975
29 okt. / 19:36
€ 15
TvP
29 okt. / 19:36
€ 10
mb1975
29 okt. / 19:36
€ 10
TvP
29 okt. / 19:36
€ 5
mb1975
29 okt. / 19:36
€ 3
TvP
28 okt. / 14:52
€ 1