Shepard Fairey - High Cost of Free Speech

Shepard Fairey - High Cost of Free Speech kopen? Bied vanaf 240!
Shepard Fairey - High Cost of Free Speech kopen? Bied vanaf 240!Shepard Fairey - High Cost of Free Speech kopen? Bied vanaf 240!
  • Shepard Fairey (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2021
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

High Cost of Free Speech - Serigraph - Met de hand getekend en genummerd door Shepard Fairey

Met dit kunstwerk wil Shepard Fairey het geweld van de politie aanklagen bij de protesten voor raciale gerechtigheid en tegen politiegeweld. Het werk is gebaseerd op een foto genomen in Parijs, maar staat symbool voor politiegeweld waar ook ter wereld.

61x61 cm
Op kwalitatief 'Speckletone' papier

Het werk wordt veilig verstuurd in een dubbele koker

Shepard Fairey (1970)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  streetandartgallery
FA. (3)

Lid sinds 2021
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
61 cm
61 cm
Starttijd:10-05-2022 om 11:22
Eindtijd:23-05-2022 om 21:52
Openingsbod € 240
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAntwerpen,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland