Shepard Fairey - Justice Woman (Blue)

Shepard Fairey - Justice Woman (Blue) kopen? Bied vanaf 190!
Shepard Fairey - Justice Woman (Blue) kopen? Bied vanaf 190!Shepard Fairey - Justice Woman (Blue) kopen? Bied vanaf 190!Shepard Fairey - Justice Woman (Blue) kopen? Bied vanaf 190!
  • Shepard Fairey (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2021
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage550

Dit werk is in uitstekende staat en werd steeds plat bewaard.
Met de hand genummerd en ondertekend door Shepard Fairey

Dit werk werd door de artiest opgedragen aan alle strijders voor rechtvaardigheid die dankzij hun volharding en doorzettingsvermogen een toekomst creëren die we nodig hebben. "Rechtvaardigheid is een idee dat voortdurend evolueert", aldus Shepard Fairey. "Maar we kunnen toch stellen dat mensen die volgens hun geweten handelen en opkomen voor wat juist is, steeds een belangrijk voorbeeld zijn. Zij kunnen anderen beïnvloeden om iedereen te behandelen zoals je zelf behandeld zou willen worden."

Shepard Fairey koos een vrouw als onderwerp omdat: "Uit ervaring weet ik dat vrouwen meer geneigd zijn om op te komen voor rechtvaardigheid voor iedereen."

Het werk wordt goed beschermd verstuurd met tracking code waardoor u het verloop van de zending kan opvolgen.

Shepard Fairey (1970)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  streetandartgallery
FA. (3)

Lid sinds 2021
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
46 cm
61 cm
Starttijd:21-04-2022 om 13:38
Eindtijd:28-04-2022 om 21:58
Openingsbod € 190
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAntwerpen,  België
VerzendingAlleen binnen Europa