Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Offset |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Offset litho op zwaarder papier.
Gesigneerd en gedateerd door Shepard Fairey (rechtsonder)
Afmeting H 91 x B 61 cm.Geprint op creme-kleuring Speckle-Tone papier.
Shepard
Fairey is een Amerikaanse "street artist"
opgekomen vanuit de skate board scene.
Hij is
bekend geworden met zijn Andre the Giant / OBEY stickers.
Het kunstwerk Liberté, Egalité, Fraternité is gecreerd ter steun betuiging
voor Frankrijk na de terreuraanslagen van 13 november 2015.
Het is een van de meest gevraagde afbeeldingen van Shepard Fairey.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | ARENDONK, België |
Starttijd | 13-7-2021 om 17:51 |
Eindtijd | 26-7-2021 om 21:52 |