Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Offset |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Shepard
Fairey is een Amerikaanse "street artist"
opgekomen vanuit de skate board scene.
Hij is
bekend geworden met zijn Andre the Giant / OBEY stickers
Dit werk is gemaakt tijdens de oorlog in Irak
en is geïnspireerd door de populaire anti-oorlogsmantra uit de jaren 60: "Make love, not war."
Geprint op creme-kleuring Speckle-Tone papier.
Geen extra verzendkosten bij meerdere aankopen
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | ARENDONK, België |
Starttijd | 13-7-2021 om 17:55 |
Eindtijd | 26-7-2021 om 22:00 |