Shepard Fairey - Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd - Verkocht

Shepard Fairey - Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 89!

Verkoopprijs: € 102,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Shepard Fairey - Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 89!Shepard Fairey - Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 89!Shepard Fairey - Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 89!Shepard Fairey - Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 89!Shepard Fairey - Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 89!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Shepard Fairey (1970)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Shepard Fairey (Obey) .

Face Collage II
Offset print op cream speckle tone papier.
op mooi dik papier
handgesigneerd.
45,5 x 60,5 cm.
In mint condition
zonder lijst

Shepard Fairey (1970)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
60.5 cm
45.5 cm
Dit item is verkocht voor 102,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2022 om 22:53
Eindtijd:16-05-2022 om 09:35
HolgerKuhn
16 mei / 08:46
€ 89