Offset litho op speckle tone papier. Gesigneerd en gedateerd r.o. door Shepard Fairey.
Stay Up Girl is een uitstekend voorbeeld van Fairey's iconische stijl, die elementen van de graffiti-esthetiek combineert met beelden die zijn overgenomen uit historische propaganda.
Afm.: 91 x 61 cm
In uitstekende staat.
Wordt verzonden in een ruime koker. Bij meerdere aankopen 1x verzendkosten.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 9,00