Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige offset van Shepard Fairey, waarbij hij zich afvraagt of de American Dream nog bestaat in deze tijd!
Afm.: 91 x 61 cm
In uitstekende staat.
Wordt verzonden in een ruime koker.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 20-12-2020 om 11:51 |
Eindtijd | 28-12-2020 om 19:24 |