Shepard Fairey - Voting Rights Are Human Rights - gesigneerd - Verkocht

Shepard Fairey - Voting Rights Are Human Rights - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Shepard Fairey - Voting Rights Are Human Rights - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Voting Rights Are Human Rights - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Voting Rights Are Human Rights - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Voting Rights Are Human Rights - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Voting Rights Are Human Rights - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Voting Rights Are Human Rights - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - Voting Rights Are Human Rights - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Shepard Fairey (1970)
Jaartal2020
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze prachtige offset is tot stand gekomen door een samenwerking met fotograaf Steve Schapiro, die veel van de belangrijke burgerrechtenprotesten in de jaren zestig documenteerde en Shepard Fairey.

Stemrecht en rassengelijkheid waren de focus van een massabeweging naar een meer rechtvaardige samenleving in de jaren '60. Helaas heeft het verraderlijke racisme, dat nooit is verdwenen, plaatsgemaakt voor meer openlijk racisme en de onderdrukking van kiezers, vaak gericht op mensen met kleur en studenten. Democratie moet voor iedereen werken. (Fairey)

Afm.: 91 x 61 cm

In zeer goede staat.

Wordt aangetekend verzonden in een ruime koker.

Shepard Fairey (1970)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

188 verkochte items
61 cm
91 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2020 om 10:21
Eindtijd:20-12-2020 om 19:13
Biedingen (16)
Kees58
20 dec. / 18:59
€ 60
ruud-dj
20 dec. / 18:59
€ 60
Kees58
20 dec. / 18:44
€ 50
danser
20 dec. / 18:44
€ 45
Kees58
20 dec. / 12:08
€ 40
Anabel
20 dec. / 12:08
€ 35
Kees58
20 dec. / 12:08
€ 35
Anabel
20 dec. / 11:35
€ 30
Kees58
20 dec. / 11:35
€ 25
Anabel
20 dec. / 11:35
€ 25
Kees58
17 dec. / 07:52
€ 20
danser
17 dec. / 07:52
€ 15
danser
13 dec. / 21:28
€ 10
Luutse
13 dec. / 21:28
€ 5
danser
13 dec. / 17:57
€ 3
VANWA1971
13 dec. / 13:50
€ 1