Siep van den Berg - Siep van den Berg - Inkt en collage op papier - Verkocht

Siep van den Berg - Siep van den Berg - Inkt en collage op papier kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg - Siep van den Berg - Inkt en collage op papier kopen? Bied vanaf 1!Siep van den Berg - Siep van den Berg - Inkt en collage op papier kopen? Bied vanaf 1!Siep van den Berg - Siep van den Berg - Inkt en collage op papier kopen? Bied vanaf 1!Siep van den Berg - Siep van den Berg - Inkt en collage op papier kopen? Bied vanaf 1!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Siep van den Berg
Tims 1913 - Amsterdam 1998

*Originele gesigneerde collage op papier van Siep van den Berg uit 1980
Titel : Geometrische compositie
Afmeting : +/- 25x 18 cm
gesigneerd Rechtsonder en gedateerd 24 11 1980
Met Annotatie - opmerking van Siep van den Berg onderaan op het artikel
Ingelijst en onder zuurvrij passepartout

*Afkomstig uit nalatenschap van Siep van den Berg. Authenticiteit is gegarandeerd en ook gedocumenteerd d.m.v. foto archief.
*Het kunstwerk verkeert in zeer goede staat