| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Siep van den Berg
Tims 1913 - Amsterdam 1998
*Originele gesigneerde collage op papier van Siep van den Berg uit 1980
Titel : Geometrische compositie
Afmeting : +/- 25x 18 cm
gesigneerd Rechtsonder en gedateerd 24 11 1980
Met Annotatie - opmerking van Siep van den Berg onderaan op het artikel
Ingelijst en onder zuurvrij passepartout
*Afkomstig uit nalatenschap van Siep van den Berg. Authenticiteit is gegarandeerd en ook gedocumenteerd d.m.v. foto archief.
*Het kunstwerk verkeert in zeer goede staat
| Transport | |
| Garantie | |