Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989

Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989 kopen? Bied vanaf 899!
Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989 kopen? Bied vanaf 899!Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989 kopen? Bied vanaf 899!Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989 kopen? Bied vanaf 899!Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989 kopen? Bied vanaf 899!Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989 kopen? Bied vanaf 899!
  • Siet Zuyderland (1942-2019)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1989
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Incl. lijst 83.5 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Prachtig werk van Siet Zuyderland uit 1989. Titel remise. Het werk is zowel op de achterzijde als rechtsonder gesigneerd en gedateerd ('89).De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via een Kunstkoerier(Swift).

Siet Zuyderland (1942-2019)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  KiewitKunst
6460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (735)
113 cm
83.5 cm
110 cm
80 cm