Betreft een werk in gemengde techniek/linosnede uit kleine oplage van 20 exemplaren. Dit is exemplaar 13. Sietske Bosma heeft met de werk de Allianz grafiek prijs gewonnen.
Het werk is gemaakt op geschept papier. De afbeelding zelf is ca 50x70 cm en in potlood gesigneerd en genummerd.
Sietske Bosma geeft de traditionele linosnedes een nieuwe impuls door het experiment aan te gaan. Haar beeldtaal is het patroon dat zich vertaalt in sferissche beelden. Wanneer het proces van drukken klaar is bewerkt ze de voorstelling door tekenen, schilderen en gebruik van applicaties. Hierdoor krijgt het werk een bijzonder uiterlijk dat zich niet onmiddelijk laat herkennen als grafiek.
Zeer Goed
Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft wat gebruikssporen. Het glas is rechtsboven gebarsten. (zie foto's)
koeriersdienst