Deze originele, prachtige houtsnede, gemaakt in 1964! , bevindt zich in uitstekende staat.
Gesigneerd, gedateerd (64 ') en genummerd (16/24) door de kunstenaar.
Zeer kleine oplage!
Veel mooier en kleurrijker in het echt dan op de foto's.
Silvano Bozzolini was een Italiaanse schilder van abstracte kunst, geboren op 3 november 1911 in Fiesole in Toscane, stierf in Parijs op 11 februari 1998.
Bozzolini was een prominente exponent van de Europese naoorlogse abstractie en mede-oprichter van de avant-garde groep "Espace" die geometrische abstractie verdedigde in de jaren 1950.
De kunstenaar is nu vertegenwoordigd in vele grote musea, waaronder Centre Georges Pompidou, Parijs; Musée d’Art Moderne de la Ville de Paris; Museum voor moderne kunst, New York; Museo d’Arte Moderna, Sao Paulo; Galeria d’Arte Moderna, Florence; Museo d’Arte Gravdos, Madrid.