Sil Peperkamp - Silvester Peperkamp 1950-2011 - Olieverf op boord - Landschap met vijver - Verkocht

Silvester Peperkamp 1950-2011  -  Olieverf op boord  -  Landschap met vijver kopen? Bied vanaf 5!

Silvester Peperkamp 1950-2011  -  Olieverf op boord  -  Landschap met vijver kopen? Bied vanaf 5!Silvester Peperkamp 1950-2011  -  Olieverf op boord  -  Landschap met vijver kopen? Bied vanaf 5!Silvester Peperkamp 1950-2011  -  Olieverf op boord  -  Landschap met vijver kopen? Bied vanaf 5!Silvester Peperkamp 1950-2011  -  Olieverf op boord  -  Landschap met vijver kopen? Bied vanaf 5!
  • Sil Peperkamp (1950-2011)
Type kunstwerkSchilderij

Silvester Peperkamp 1950-2011

Landschap met vijver

Olieverf op boord

Afmeting 30 x 40 cm

Afmeting lijst 33 x 43 cm

Gesigneerd rechtsonder

Ingelijst

Uitstekende conditie

Silvester Peperkamp begon op latere leeftijd met schilderen en kreeg oa les van Peter Klashorst

Schilderd fel realistisch met een uitbundig kleurgebruik

Sil Peperkamp (1950-2011)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  mameren
248 verkochte items