Silvester Peperkamp 1950-2011 - Olieverf op boord - Landschap met vijver - Verkocht

Silvester Peperkamp 1950-2011  -  Olieverf op boord  -  Landschap met vijver kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 17,00

Silvester Peperkamp 1950-2011  -  Olieverf op boord  -  Landschap met vijver kopen? Bied vanaf 5!Silvester Peperkamp 1950-2011  -  Olieverf op boord  -  Landschap met vijver kopen? Bied vanaf 5!Silvester Peperkamp 1950-2011  -  Olieverf op boord  -  Landschap met vijver kopen? Bied vanaf 5!Silvester Peperkamp 1950-2011  -  Olieverf op boord  -  Landschap met vijver kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  mameren
FA. (10)

204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Sil Peperkamp (1950-2011)

Silvester Peperkamp 1950-2011

Landschap met vijver

Olieverf op boord

Afmeting 30 x 40 cm

Afmeting lijst 33 x 43 cm

Gesigneerd rechtsonder

Ingelijst

Uitstekende conditie

Silvester Peperkamp begon op latere leeftijd met schilderen en kreeg oa les van Peter Klashorst

Schilderd fel realistisch met een uitbundig kleurgebruik

Sil Peperkamp (1950-2011)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  mameren
FA. (10)

204 verkochte items
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:04-02-2018 om 16:29
Eindtijd:14-02-2018 om 16:29
Biedingen (7)
hansvl
14 feb. / 09:46
€ 17
Aapeloekie
14 feb. / 09:46
€ 15
hansvl
14 feb. / 09:46
€ 14
Aapeloekie
13 feb. / 23:30
€ 12
Marcello020
13 feb. / 23:30
€ 10
Aapeloekie
13 feb. / 23:30
€ 10
Marcello020
13 feb. / 21:53
€ 5