18k bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant 0.14ct
Dirk Broeder - Joy, in de tuin van het Vredepaleis ,Den Haag.
Neculai Ciochină - Ingelijst, Olieverf op karton , Wintergezicht in Roemenië
Ronald Boonacker - Tulpenvelden, Holland INGELIJST
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op doek, voorstellende een interieur met een boerin en een kind in de wieg.
Gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 45 x 54 cm. Zonder lijst.
Simopn Duiker is geboren te Amsterdam in 1871 en overleden aldaar in 1941.