Simon Koene - 't Is ijzig koud - Verkocht

Simon Koene - 't Is ijzig koud kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/50
Rechtsonder in etsplaat gesigneerd: S. Koene '05.
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 2005.
De ets is in 2005 gemaakt nadat de kunstenaar in 1998 definitief met het etsen was gestopt.

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
20 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 18,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-07-2020 om 12:06
Eindtijd:29-07-2020 om 10:15
lenteman
29 jul. / 08:41
€ 16