Simon Sint - Herfst in Aumont d'Argentat - Verkocht

Simon Sint - Herfst in Aumont d'Argentat kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Simon Sint - Herfst in Aumont d'Argentat kopen? Bied vanaf 65!Simon Sint - Herfst in Aumont d'Argentat kopen? Bied vanaf 65!Simon Sint - Herfst in Aumont d'Argentat kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Simon Sint (1926)
TechniekGouache
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
Lijst52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze gouache is zeer eenvoudig ingelijst. Het werk is in perfecte staat maar het lijstje heeft wat lichte gebruikssporen.

Simon Sint (1926)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
62 cm
52 cm
45 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-11-2019 om 16:21
Eindtijd:18-04-2020 om 14:43
Nick48
18 apr. / 14:28
€ 70