Simon Sint - Herfst in Aumont d'Argentat - Verkocht

Simon Sint - Herfst in Aumont d'Argentat kopen? Bied vanaf 65!

Simon Sint - Herfst in Aumont d'Argentat kopen? Bied vanaf 65!Simon Sint - Herfst in Aumont d'Argentat kopen? Bied vanaf 65!Simon Sint - Herfst in Aumont d'Argentat kopen? Bied vanaf 65!
  • Simon Sint (1926)
TechniekGouache
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze gouache is zeer eenvoudig ingelijst. Het werk is in perfecte staat maar het lijstje heeft wat lichte gebruikssporen.
Binnen Nederland € 10,00

Simon Sint (1926)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Martha
225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
62 cm
52 cm
45 cm
35 cm

ObjectlocatieHeeze,  Nederland
Starttijd6-11-2019 om 16:21
Eindtijd18-4-2020 om 14:43
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken