950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 37 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai besneeuwd stadsgezicht van de Belgische schilder S. (Simon) van Gelderen (Brussel 1905 - Oostende 1986), linksonder gesigneerd S. van Gelderen.
Het oeuvre van de Brusselse schilder Simon van Gelderen is thematisch divers: hij schilderde (in impressionistische stijl) zowel landschappen, jachttaferelen, stadsgezichten, kerkinterieurs als stillevens.
Zijn schilderijen worden omschreven als ‘spontaan, levendig, elegant, natuurgetrouw, in een aangenaam koloriet en als een vingeroefening naar virtuositeit’. Van Gelderen werd opgeleid aan de academie van Sint Lucas en de Academie voor Beeldende Kunsten in zijn geboortestad Brussel.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Afbeelding zelf in goede staat, iets verkleurd. De lijst heeft enkele provisorische reparaties ondergaan | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 16-8-2021 om 17:36 |
Eindtijd | 21-11-2021 om 19:30 |