Sjaak Korsten - Little Balance - Verkocht

Sjaak Korsten - Little Balance kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  Escaper

Lid sinds 2019
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Sjaak Korsten (1957)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk in 45 kleuren op handgeschept indiaas papier van kunstenaar Sjaak Korsten

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:05-12-2019 om 14:53
Eindtijd:12-12-2019 om 20:09
avandeijk
11 dec. / 23:24
€ 20