Sjaak Korsten: Zeefdruk, ''De kleine vraag'' - Verkocht

Sjaak Korsten: Zeefdruk, ''De kleine vraag'' kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  SKper

20 verkochte items
  • Sjaak Korsten (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''De kleine vraag'' uit 1998  van Sjaak Korsten (1957)

Eigendruk van de kunstenaar op 280 gr. aquarel-papier

Papierformaat 76 x 56 cm

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplage 30, oplagenummer 14/30

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Sjaak Korsten (1957)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  SKper

20 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:21-02-2017 om 13:54
Eindtijd:28-02-2017 om 13:54
bartholdus
28 feb. / 12:51
€ 20