Sjef Kreutzer - Christus met doornenkroon

Sjef Kreutzer - Christus met doornenkroon kopen? Bied vanaf 85!
Sjef Kreutzer - Christus met doornenkroon kopen? Bied vanaf 85!Sjef Kreutzer - Christus met doornenkroon kopen? Bied vanaf 85!Sjef Kreutzer - Christus met doornenkroon kopen? Bied vanaf 85!Sjef Kreutzer - Christus met doornenkroon kopen? Bied vanaf 85!Sjef Kreutzer - Christus met doornenkroon kopen? Bied vanaf 85!Sjef Kreutzer - Christus met doornenkroon kopen? Bied vanaf 85!Sjef Kreutzer - Christus met doornenkroon kopen? Bied vanaf 85!
  • Sjef Kreutzer (1929-2012)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1980
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer mooi portret van Christus met doornenkroon.
Ingelijst achter ontspiegeld glas.
Gesigneerd rechtsonder naast afbeelding.
Zie de foto's. Ingelijst achter glas!

Sjef Kreutzer (1929-2012)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Centerfo
655 verkochte items
Alle items (3)
40 cm
50 cm
25 cm
40 cm