Sjef Kreutzer - Zonder titel

Sjef Kreutzer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Sjef Kreutzer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Sjef Kreutzer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Sjef Kreutzer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Sjef Kreutzer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Sjef Kreutzer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Sjef Kreutzer (1929-2012)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Man, vrouw en kind.
Vrouw met kind op ezel.
Gesigneerd rechtsonder..
Ingelijst achter glas.
Ingelijst achter glas. Zie de foto's
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 64,30

Sjef Kreutzer (1929-2012)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Centerfo
651 verkochte items
Alle items (8)
32 cm
32 cm
14 cm
21 cm