Sjer Jacobs - Sjer Jacobs

Sjer Jacobs - Sjer Jacobs kopen? Bied vanaf 100!
Sjer Jacobs - Sjer Jacobs kopen? Bied vanaf 100!Sjer Jacobs - Sjer Jacobs kopen? Bied vanaf 100!Sjer Jacobs - Sjer Jacobs kopen? Bied vanaf 100!Sjer Jacobs - Sjer Jacobs kopen? Bied vanaf 100!Sjer Jacobs - Sjer Jacobs kopen? Bied vanaf 100!Sjer Jacobs - Sjer Jacobs kopen? Bied vanaf 100!
  • Sjer Jacobs (1963)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage e/a
5 zeefdrukken Sjer Jacobs
ongebruikt
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tegelen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Sjer Jacobs (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Wiel_1952
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (6)
15 cm
15 cm