Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Zeefdruk |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft gebruikssporen. | |
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 27-7-2021 om 16:02 |
Eindtijd | 3-8-2021 om 10:23 |