Sjoerd Hofstra - ingelijste 3 dimensionale zeefdruk - Verkocht

Sjoerd Hofstra - ingelijste 3 dimensionale zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Sjoerd Hofstra - ingelijste 3 dimensionale zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Sjoerd Hofstra - ingelijste 3 dimensionale zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Sjoerd Hofstra - ingelijste 3 dimensionale zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Sjoerd Hofstra - ingelijste 3 dimensionale zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Sjoerd Hofstra - ingelijste 3 dimensionale zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Sjoerd Hofstra - ingelijste 3 dimensionale zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Sjoerd Hofstra (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 cm x 49.5 cm (h x b)
Lijst102 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/6

Ingelijste 3 dimensionale zeefdruk van Sjoerd Hofstra uit 1984. Nummer: 2/6. Afmetingen incl. lijst: 102 x b68 cm. Afmetingen zeefdruk: h82 x b49,5 cm.

Conditie: in goede staat. Er zitten oxidatievlekjes in het witte gedeelte.

Er zitten oxidatievlekjes in het witte gedeelte.

Sjoerd Hofstra (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
68 cm
102 cm
49.5 cm
82 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:23-06-2018 om 22:56
Eindtijd:29-06-2018 om 19:29
Elvy
29 jun. / 09:39
€ 40